top of page
onygayrimenkul.com-logo-15.png

HAKKIMDA

HAKKIMDA

Osman Nuri Yılmaz Kimdir?

Merhaba Osman Nuri ben, 1992 Sivas doğumluyum. İstanbul Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü mezunuyum.

Yaklaşık 15 yıldır dijital dünyanın içinde çalışmalarımı sürdürüken radikal bir karar alarak 2020 yılında Gayrimenkul sektörüne ilk adımımı attım.

Bir çok eğitim programına katıldım ve bu programları başarıyla tamamladım. Bugün; arsa-arazi, konut, ticari, projeler, kat karşılığı satış konularındaki çalışmalarımla Gayrimenkul Danışmanlığı görevimi sürdürüyorum.
 
Saygılarımla...
OSMAN NURİ YILMAZ YENİ kopya1.png

ÇALIŞMA PRENSİBİ

onygayrimenkul.com-bina.png

Dijital Pazarlama

Mülkün sosyal medya için

titizlikle hazırlanmış altyapısı

Emlak Platformları

Dijital Medya'da meslektaşlarımız için paylaşım ve güncel tutma

Süreçler

A'dan Z'ye süreci takip ederek mülk sahibine haftalık/aylık bilgi vermek

VİZYONUM

    Vizyonum, müşterilerimizin hayallerini ev sahibi olma veya yatırım yapma konusunda gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olmaktır. Şeffaflık, dürüstlük ve müşteri odaklılık ilkelerimizle, her adımda yanlarında olmak ve onların özel ihtiyaçlarına saygı göstermek en büyük önceliğimdir.

    Mülk alma veya satma sürecini sadece bir iş değil, bir yol arkadaşlığı olarak görüyorum. Müşterilerimin memnuniyeti ve güveni, dürüstlük ve samimiyetle sektörde fark yaratmayı hedefliyorum.

MİSYONUM

     Misyonumuz, müşterilerimizin ev sahibi olma veya yatırım yapma süreçlerinde onlara değerli rehberlik sunarak, özverili bir şekilde ihtiyaçlarını anlamak ve karşılamaktır. Etiğe dayalı bir yaklaşımla, şeffaf iletişim ve profesyonellik ilkelerimizle müşterilerimizin güvenini kazanmayı amaçlıyoruz.

    Her müşterimizle uzun vadeli bir ilişki kurarak, onların gayrimenkul hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunmak ve memnuniyetlerini sağlamak temel misyonumuzdur.

Bulanık Ofisi İç

İletişim

+90 537 515 07 29

Email 

Haberdar Olmak İçin

  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin
  • X
bottom of page